Eerste ry vlnr: Melinda Christodoulides, mnr. Roelof Oosthuizen, mnr. Casper Botha, me. Amanda Lourens, mnr. Tom van Rooyen, Carel Coetzee
Tweede ry vlnr: mee. Selmarie Grobler, Rona van Wyk, Christine Pienaar, Danielle Badenhorst
Derde ry vlnr: mnrr. Johan Zerwick, Hendrik Truter, Albert Stafford, Danie Richards
Vierde ry vlnr: mnrr. Johan Benson, GD Prinsloo, Marius Steenkamp

   
Naam 1e Portefeulje 2e Portefeulje Kontaknommer E-posadres

OUERVERTEENWOORDIGERS

  Mnr. Casper Botha   Voorsitter   Regsaspekte   082 462 2819   castello@lantic.net
  Prof. Amanda Lourens   Ondervoorsitter   Akademie   082 458 0238   amanda@idsc.co.za
  Mnr. Danie Richards   Finansies   Akademie   082 563 7036   drichards@dcd.co.za
  Mev. Selmarie Grobler   Bemarking   Ouerskakeling   083 650 8325   selmarie@theroots.co.za
  Mnr. GD Prinsloo   Ouerskakeling   Akademie   082 903 3921   george.prinsloo@basf.com
  Mnr. Albert Stafford   Dissipline   Finansies   084 584 7253   alberts@lantic.net
  Mnr. Marius Steenkamp   Koshuis   Dissipline/Finansies   082 576 9922   msteenkamp@anglogoldashanti.com
  Mnr. Hendrik Truter   Sport   Dissipline   082 332 6038   hendrik.truter@nwu.ac.za
  Mnr. Tom van Rooyen   Infrastruktuur   Sport   082 586 0444   katbos@lantic.net
  Mnr. Johan Zerwick   Kultuur   Dissipline/Infrastruktuur   083 458 3837   johan.zerwick@nwu.ac.za

OPVOEDERS

  Mnr. Roelof Oosthuizen   Hoof     083 235 0600   rao@gimmies.co.za
  Mnr. Pieter Lessing   Adjunkhoof   Koshuis/Dissipline   082 375 4078   plessing@gimmies.co.za
  Mev. Christine Pienaar   Adjunkhoof   Finansies/Ouerskakeling   082 772 3516   icpienaar@gimmies.co.za
  Mnr. Johan Benson   Opvoeder   Koshuis/Dissipline   076 091 0916   jlb@gimmies.co.za
  Mev. Soekie Coertzen   Opvoeder   Akademie/Sport   082 824 4187   coertzend@telkomsa.net
  Mev. Rona van Wyk   Opvoeder   Infrastruktuur   076 600 5711   rona@gimmies.co.za

NIE-OPVOEDER

  Mev. Simoné Haupt   Nie-opvoeder   Sekretaresse   078 458 8663   simone@gimmies.co.za

LEERDERS 2015 / 2016

  Christoff Müller   Leerdersake      
  Ilne Prinsloo   Leerdersake      
  Jodean Rosin   Leerdersake      
 

 

 
 

Die webtuiste is ontwerp en word met trots onderhou deur GSD Potch - The WEB mense...  - www.gsdpotch.com